Kuidas sisustada enda magamistuba nagu sisustusekspert?

Kuidas sisustada enda magamistuba nagu sisustusekspert?

Paljud inimesed ütlevad, et nende magamistuba tundub “lõpetamata” võrreldes sisekujundajate poolt jagatud piltidega. Põhjuseks on loomulikult see, et need pildid luuakse professionaalsete stilistide abiga, kes on mõelnud läbi iga detaili. Aksessuaarid, värvid, mustrid – stilistid hoolikalt kaaluvad kõiki neid elemente ja nende paigutust. Niisiis, kuidas saaksite oma magamistoa kujundada selliseks nagu teevad seda sisekujundajad? See kõik algab tervislikust organiseerimisest.

Pööra tähelepanu puhtusele

Kõigepealt veenduge, et teie magamistuba oleks põhjalikult puhastatud (kaasa arvatud toa nurgad). Kuid puhta toa hoidmine ei seisne ainult tolmu võtmises vaid ka visuaalselt peab tuba olema puhas. Eemaldage riiulitelt ja kapipealsetelt esemed, mis sinna ei kuulu. Veenduge, et teie asjad mahuksid ilusti riiulitesse ja kappidesse ning kuskilt ei paistaks midagi ülearu olevat. Kindlasti ärge unustage detaile – eemaldage toitejuhtmed, veenduge, et teie raamatud oleksid korralikult joondatud ja kontrollige, et vaibad oleksid paigutatud mööbli suhtes keskele.

Voodi on see piirkond, kus see tõesti ka loeb. Kasutage värsket voodipesu ja kaaluge voodipesu soetamist, mis ei kortsu. Kui hommikuti teete enda voodit, siis veenduge, et teki nurgad oleksid sirged ja tekk oleks ühtlaselt paigutatud patjade alla. Padjad kloppige ühtlaselt kohevaks, et need näeksid välja mõnusad ning lopsakad. Veenduge, et voodi jalutsis olevad pealistekid oleksid korralikult kokku volditud või veelgi parem paigutage need ilusti lähedalasuvasse kappi või riiulile.

Mõtle põhjalikult aksessuaaridele

Kui eemaldate toast enda isiklikud esemed, mis on sinna laiali jäänud või mis ei kuulu nende praegusesse asukohta, siis selle lükkega juba muudate enda toa stiilsemaks ning organiseeritumaks. Kui teie magamistoas asub väike diivan või tugitool, siis viska sellele padi või isegi kaks. Erinevate mustrite ja tekstuuride segamine ning sobitamine aitab muuta toa üldise väljanägemise orgaanilisemaks. Raamaturiiuli jaoks proovige paigutada osad raamatud horisontaalselt ja mõned vertikaalselt.

Aksessuaaride võtmeks on veenduda, et teie tuba ei näe välja nagu kõik aksessuaarid oleksid ostetud samal ajal ja samast kauplusest. Kombineeri stiile, tekstuure ja värve! Ärge kartke ebatavalist – see on suurepärane võimalus riskantsemate stiilide katsetamiseks. Tähtsad on ka vaasid ja anumad koos värskete lilledega, kuna need lisavad toale elu ning liikuvust.

Detailid on olulised

Kui arvate, et olete lõpetanud enda toa sisustamisega, siis vaadake üle kõik detailid. Kas toas on vaas värskete lilledega? Nii vaasid kui ka värsked lilled on saadaval pea igas toidupoes ja need muudavad iga toa eriliseks. Kas valgustus on olemas paikades, kus seda on vaja (näiteks pimedates nurkades ja spetsiifilistes kohtades nagu lugemiseks mõeldud paikades)? Kas tuba tundub olevat segamini või on see endiselt liiga tühi? Need on suurepärased vihjed teada saamiseks, kas endiselt on vaja midagi lisada, sättida või eemaldada, et muuta teie magamistoa välimus ning üldine tunne ideaalseks.

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga