Mootorvoodi Vico

UUS

Mootorvoodi Vico

Mootorvoodi Vico: Uue Põlvkonna Mugavus. Vico mootorvoodi pakub kohandatavat uneelu, juhtmevaba puldi või nutirakendusega muudetavad pea- ja jalaosad tähendavad personaalset mugavust ning lihtsust. Taani tipptasemel Linak mootor muudab voodi asendi muutmise vaevatuks, võimaldades leida ideaalse asendi une või puhkehetkedeks. Vico on varustatud uuenduslike 5-tsooniliste soft-touch taskuvedrude ja naturaalse Vita Talalay® lateksiga, mis kohanevad Su kehaga, pakkudes tuge seal, kus seda kõige rohkem vajad.

Kõik mootorvoodi Vico osad on valmistatud kõrgeima standardi järgi, tagades vastupidavuse ja kvaliteedi. Sigaretikindel kangas vastab EN 1021-1 standardile, tagades, et voodi püsib ilusana pikki aastaid. Valmistamisaeg on 3-4 nädalat, mille jooksul meie käsitöömeistrid pühenduvad igale detailile.

* Peale tellimuse vormistamist võtab meie klienditeenindaja Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul, et kinnitada erinevad tellimusega seotud detailid nagu voodi/peatoe kattematerjal ja selle toon, tarneaadress, maksevõimalused jms.

Mootorvoodi Vico detailne info:

Mootorvoodi Vico viib mugavuse uuele tasemele, ühendades endas käsitööna valmistatud kvaliteedi ja kaasaegse tehnoloogia. Tunneta erinevust Taani mootori Linak sujuval liikumisel, mis juhtmevaba puldi või nutitelefoni rakendusega Linak Bed Control abil kohandab voodi pea- ja jalaosa just sinu soovide järgi.

Vico mootorvoodi uhkuseks on selle 5-tsoonilised soft-touch taskuvedrud, mis koos puude mahlast valmistatud loodusliku Vita Talalay® lateksiga pakuvad tuge ja mugavust iga kehaosa jaoks. Vali just endale sobiv tugevusaste – kas keskmine, tugev või ekstra tugev – ning naudi enneolematut magamiskogemust.

  • Voodi hind sisaldab : 1 voodiraam, 1 voodipõhi mootoriga, 1 Split kattemadrats (pea-ja jalaosades sisselõiked, vill, puuvill, lateks), soovitud disaininga peatugi, voodi jalad
  • Taani mootor Linak, juhtmevaba, nupu vajutusega puldil tõusevad peaosa ja jalaosa eraldi või korraga, puldi asemel võib kasutada telefonis api Linak Bed Control
  • UUS 5-tsoonilised soft-touch taskuvedrud, puude mahlast looduslik Vita Talalay® lateks
  • Madratsi tugevusastmed: keskmine, tugev, ekstra tugev või mõlemad voodi pooled erineva pehmusastmega
  • Peatoed: pildil on kaarega peatugi Moss Artesia, soovi korral saab valida ka teisi peatugesid, mis hinda ei muuda. Soovitame valida 100cm kõrgusega peatoe, kuid valikus on ka 110cm kõrgusega.
  • Valmistamisaeg: 3-4 nädalat, valmib käsitööna Eestis
  • Transpordi hind 85€ Tallinnas ja 30km Tallinna piires. Hoolitseme ka teie voodi kojutoimetamise, paigalduse ja prügi äraveo eest.
  • Kangas on sigaretikindel, Cigarette test EN 1021-1

* Peale tellimuse vormistamist võtab meie klienditeenindaja Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul, et kinnitada erinevad tellimusega seotud detailid nagu voodi/peatoe kattematerjal ja selle toon, tarneaadress, maksevõimalused jms.

HINNAD JA MÕÕDUD
Mõõdud (laius x pikkus) CM: Hind:
160x200 3999
160x210 3999 €
180x200 4279 €
180x210 4279 €
200x200 4457 €
200x210 4457 €

Voodi kõrgus (alusraam + mootoriga osa + kattemadrats): 47 cm
Voodi kõrgus põrandast 65cm (kui valida 19cm kõrgused jalad)
Voodi kõrgus põrandast kuni peatoe tipuni 119cm (kui valida 19cm kõrgusega jalad ja 100cm kõrgusega peatugi)

100% Käsitöö

 

Meie voodid valmivad kõik käsitööna Eestis

Otse tehasest

 

Ostes voodi otse meie salongist või kodulehelt saate kindla kvaliteedi ilma vahendajatele maksmata

Z

Transport

 

Transpordi hind 85€ Tallinnas ja 30km Tallinna piires. Antud hind sisaldab voodi kojutoimetamist, paigaldust ja pakendite prügi äravedu.

Esindussalong

 

Gustavi esindussalong ootab teid Tallinnas, Pärnu mnt 139C/1. Salongis saate tutvuda kõikide voodite ning aksessuaaridega

Tutvu meie erinevate kangaste valikuga:

DAS 52

DAS 50

Sublim 75

DAS 12

DAS 51

Sublim 32

DAS 47

Sublim 07

Sublim 43

DAS 55

Sublim 33

Sublim 53

DAS 68

Sublim 02

Sublim 54