Kuidas saada teada, mis mööbel alles jätta (ja millest vabaneda)?

Kuidas saada teada, mis mööbel alles jätta (ja millest vabaneda)?

Uude kohta kolimine võib olla põnev, aga samal ajal ka väga suur ettevõtmine. Kui te ei alusta täiesti nullist, siis teil on tõenäoliselt mõned mööbliesemed, mida eelmisest elukohast uude viite. Aga kuidas saada teada, mis mööbliesemed alles jätta ja millest vabaneda? Jälgige meie ekspertide nõuandeid, kuidas kolimisprotsessi lihtsamaks muuta.

1. Jäta alles esemed, mida armastad

Siin ei ole vaja väga palju mõelda — kas teie praegune voodi on midagi, millesse olete juba palju inevsteerinud (Gustavi Voodid on disainitud vastu pidama vähemalt 15+ aastat) ja mis näeb endiselt väga hea välja? Kas teie vanaema vintage kirjutuslaud hoiab erilist kohta teie südames? Ei ole vaja lahti saada esemetest, mida armastad lihtsalt selle pärast, et kolid uude kohta. Me ausalt usume, et kui armastad mingit mööblieset, siis leiad alati võimaluse ja koha sellele, kuhu iganes elama asute.

2. Saa lahti esemetest, mis lagunevad

Endiselt on teil alles JYSK-st ostetud madrats, mille soetasite juba ülikooli ajal ja millel ärgates olete hommikuti rohkem väsinud kui eelmisel õhtul magama minnes? Võib-olla oleks aeg lasta sellel madratsil minna. Me tõsiselt usume, et teie mööbel nagu voodi, kus magate peaksid töötama teie heaks, mitte teie vastu, seega kõik, millega te ei ole juba vanas elukohas rahul, oleks aeg lasta nendest lahti ja kellegile teisele annetada! Tekstiilid nagu kardinad, vaibad ja voodipesu võivad näidata kulumise jälgi, kui olete neid juba mõnda aega kasutanud, seega ei ole kehva mõte uues elukohas need välja vahetada uute ja värskete vastu.

3. Mitmekülgsed mööbliesemed

Kapid ja riiulid sobivad väga hästi praktiliselt igasse tuppa, nii et kui teil on selline hea mööbliese, mis koheselt ei sobi kuskile teie uues kodus, siis hoidke see igaks juhuks alles, sest selle tõenäoline ideaalne paik võib selguda alles veidi aja pärast. Näiteks teie öökapp on heas seisukorras, aga selle värvitoon ei sobi uude kohta. Värske värvikiht või uus viimistlus võib anda vanale mööbliesemele täiesti uue elu.

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga