Gustav Voodid

Käsitöövoodid teie parima une heaks

Luksus, mis valmib käsitööna Eestis

Meie jaoks ei ole ükski voodi „lihtsalt voodi“. Sest see pole see, mida me sooviksime valmistada. Võtame igat voodit ning tellimust täpselt sellisena, nagu ta ka on – unikaalse kliendi personaalne soov.

Oma töös kasutame ainult parimaid materjale: olgu see kas kangas või siis madratsi täitematerjal. Pöörame igale voodile oma absoluutse tähelepanu ning anname endast parima, et seda tunneks ka klient voodisse heites terve oma kehaga.

Meie käsitöömeistritel võib kuluda päevi, et valmistada iga kliendi soovide järgi kõige parem ning õigem voodi. Ja just see on põhjus, miks saame lubada, et kõik Gustav voodid jäävad kaunistama iga magamistuba pikkadeks aastateks, luues kehale kõige paremad tingimused tõeliseks puhkuseks.

Gustav Voodid käsitöömeister,

Alar.

100% Käsitöö

 

Meie voodid valmivad kõik käsitööna Eestis

Otse tehasest

 

Ostes voodi otse meie salongist või kodulehelt saate kindla kvaliteedi ilma vahendajatele maksmata

Z

Transport

 

Transpordi hind 85€ Tallinnas ja 30km Tallinna piires. Antud hind sisaldab voodi kojutoimetamist, paigaldust ja pakendite prügi äravedu.

Esindussalong

 

Gustavi esindussalong ootab teid Tallinnas, Pärnu mnt 139C/1. Salongis saate tutvuda kõikide voodite ning aksessuaaridega

Võtke Meiega Ühendust

Gustav Voodid juriidilised andmed ja kontaktid

Oleme  veendunud, et masinad ei suuda eales valmistada sama mugavaid voodeid kui inimkäed. Sellepärast valmivad meie voodid Tallinna külje all käsitööna meie tublide töötajate käte all , kes voodi valmistamisel saavad arvesse võtta just teie erilisi soove.

Gustav  tegeleb pidevalt oma toodete ja kontseptsioonide arendamisega, et pakkuda mugavamaid magamisasemeid üha rohkematele inimestele. Samal ajal püüame kogu aeg välja töötada uusi voodimudeleid ja täiustada olemasolevat tootesortimenti.

Juriidilised andmed

Jõekääru
Saula küla
Kose vald
75117, Harjumaa

Reg.kood: 11699339
KMKR: EE101335797