Gustav Voodid

Käsitööna Valmivad Voodid Teie Une Heaks

Käsitööna Valmiv Luksus

Kvaliteetsete materjalide arendamine mugavuse eesmärgil on mõttetu, kui nendest ei looda käsitööna valmivaid voodeid ja madratseid. Olgu nendeks kangad, mis katavad kauneid peatugesid või parima kvaliteediga madratsite täidismaterjalid, iga Gustav voodi detailile pööratakse suurt tähelepanu ja järeleandmisi me ei tee üheski aspektis. Selle tõttu saame lubada, et Gustav voodi jääb kaunistama Teie magamistuba paljudeks aastateks.

Gustav voodite käsitöömetritel võib kuluda päevi, et luua Teie näpunäidete ja soovide alusel ideaalne voodi. Meie käsitöömeistrid on lihvinud enda oskusi aastaid, et vastata meie klientide nõudmistele ja kõrgetele ootustele.

Valides Gustav voodi saate kindel olla, et rahulik uni, parem tervis ja päikselisemad hommikud on aastateks garanteeritud!

Gustav Voodid käsitöömeister,

Alar.

100% Käsitöö

Gustavi voodid valmivad käsitööna meie tublide Eesti käsitöömeistrite käte all

Otse tehasest

Kui ostate voodi Gustavilt, saate kvaliteetvoodi ilma, et oleks vaja maksta kallitele vahendajatele

Z

Tasuta transport

Meie hoolitseme voodi kättetoimetamise eest ja toome selle Harjumaa piires Teile koju tasuta. Kortermaja puhul lisandub korrusetasu 12€

Esindussalong

Ootame Teid külla Gustavi esindussalongi Pärnu mnt 160C, Tallinn, kus saate tutvuda kõikide vooditega

Võtke Meiega Ühendust

Gustav Voodid juriidilised andmed ja kontaktid

Oleme  veendunud, et masinad ei suuda eales valmistada sama mugavaid voodeid kui inimkäed. Sellepärast valmivad meie voodid Tallinna külje all käsitööna meie tublide töötajate käte all , kes voodi valmistamisel saavad arvesse võtta just teie erilisi soove.

Gustav  tegeleb pidevalt oma toodete ja kontseptsioonide arendamisega, et pakkuda mugavamaid magamisasemeid üha rohkematele inimestele. Samal ajal püüame kogu aeg välja töötada uusi voodimudeleid ja täiustada olemasolevat tootesortimenti.

Juriidilised andmed

Jõekääru
Saula küla
Kose vald
75117, Harjumaa

Reg.kood: 11699339
KMKR: EE101335797