Raamvoodi Veneetsia

UUS!

Raamvoodi Veneetsia

Gustavi raamvoodi Veneetsia on hüpe veelgi kõrgema kvaliteedi ja mugavama ööune suunas. Voodi, mis sobib ühtmoodi hästi avarasse magamistuppa kui ka moodsasse kuid pisut väiksemasse ruumi on kombinatsioon ajatust stiilist ning tänapäevasest tehnoloogiast. Raamvoodi Veneetsia on loodud just selleks, et parim ööuni võimaldaks sinu kehale maksimaalse puhkuse pärast tegusat päeva. Parimad kasutuses olevad materjalid, nagu hingav 3D kangas ja vill ning puiduna kasutatav kuusk tagavad, et voodi hingab sinu kehaga samas rütmis. Raamvoodi Veneetsia viib uuele tasemele ka funktionaalsuse: kõrged jalad tagavad kerge ligipääsu voodi alla, mis lihtsustab oluliselt näiteks koristamist või annab võimaluse kasutada voodialust pinda muul moel.

Raamvoodi Veneetsia – see on Gustavi järjekordne samm täiuslikkuse poole.

* Peale tellimuse vormistamist võtab meie klienditeenindaja Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul, et kinnitada erinevad tellimusega seotud detailid nagu voodi/peatoe kattematerjal ja selle toon, tarneaadress, maksevõimalused jms.

Raamvoodi Veneetsia koosneb kahest 7 sentimeetrisest põhjaraamist, mis täidetud ülima mugavuse saavutamiseks 5 sentimeetriste taskuvedrudega. Raami puiduna on kasutusel looduslik ja naturaalne kuusk. Tänu nimetatud elementidele algab raamvoodi Veneetsia mugavus juba pihta raamidest. Ikka sinu parima ööune ning puhkuse heaks.

Raamvoodi Veneetsia paistab silma ka oma madratsi ning kattemadratsiga. Oleme loonud 5-tsoonilise taskuvedrudega põhimadratsi, mis on sinu parima mugavuse huvides ümberpööratav. Nii võid tellida põhimadratsi näiteks kahe erineva tugevusastmega. Materjalidest on põhimadratsi loomisel lähtutud Gustavile omaselt parimatest materjalidest: vill, taskuvedrud ning lateks, mida kasutades saame luua sulle täpselt sellise madratsi nagu soovid: väga tugeva, tugeva või keskmise.

Ka kattemadratsi puhul oleme pidanud silmas parimat mugavust. Hingav 3D kangas võimaldab kattemadratsi sisul hingata, tagades sellega värskuse ning puhtuse pikkadeks aastateks. Lisaks oleme integreerinud kattemadratsisse ka Gustav microspring tehnoloogia, mis koosneb silikoniseeritud antibakteriaalsest kiust ning meie madratsitest tuttava latekskihi.

Raamvoodi Veneetsia on saadaval järgmistes toonides:


Alu

Black

Coal

Khaki

Türkiis

Nougat

Petrol

Rose

Silver
 

Saadaval veel palju teisi kangaid, hinnale lisandub 10%.

Raamvoodi Veneetsia valmistamisaeg on kuni 5 nädalat.

HINNAD JA MÕÕDUD
Mõõdud (laius x pikkus) CM: Hind:
140x200 + 140 peatugi  2199 €
140x210 + 140 peatugi  2298 €
160x200 + 160 peatugi  2342 €
160x210 + 160 peatugi  2449 €
180x200 + 180 peatugi  2484 €
180x210 + 180 peatugi  2598 €
200x200 + 200 peatugi  2627 €
200x210 + 200 peatugi  2748 €

Voodi kõrgus (ilma jalgadeta ja peatoeta): 38cm, lisaks jalad 23cm ja peatoe kõrgus on 63cm. Saab valida erinevate peatoe stiilide vahel.

* Peale tellimuse vormistamist võtab meie klienditeenindaja Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul, et kinnitada erinevad tellimusega seotud detailid nagu voodi/peatoe kattematerjal ja selle toon, tarneaadress, maksevõimalused jms.

Ilus, mugav ning funktsionaalne

Raamvoodi Veneetsia viib uuele tasemele ka funktionaalsuse. Tänu kõrgetele 23 sentimeetristele pöögipuust jalgadele on hõpsasti ligipääsetav ka voodialune pind. Nii on seda lihtne korras hoida või kasutada seda pinda muul moel.

Vaata videot, kuidas tubli robottolmuimeja voodi all enda toimetusi teeb:

100% Käsitöö

 

Meie voodid valmivad kõik käsitööna Eestis

Otse tehasest

 

Ostes voodi otse meie salongist või kodulehelt saate kindla kvaliteedi ilma vahendajatele maksmata

Z

Tasuta transport

 

Hoolitseme ka teie voodi kojutoimetamise eest, tuues selle teie majani Harjumaa piires tasuta.*

*Vajadusel lisandub 19.20€ korrusmaja puhul iga korruse eest

Esindussalong

 

Gustavi esindussalong ootab teid Tallinnas, Pärnu mnt 160C. Salongis saate tutvuda kõikide voodite ning aksessuaaridega